Ogłoszenia na Święto Chrztu Pańskiego

  1. Dzisiejsze święto Epifanii Boga to uroczyste rozpoczęcie publicznej działalności Pana Jezusa. Wydarzenia nad Jordanem to także zapowiedź naszego chrztu, podczas którego każdy z nas stał się umiłowanym dzieckiem Boga. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewana kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego. Będą one się pojawiać w „repertuarze” naszych śpiewów podczas liturgii.
  2. Dziś po mszy św o godz. 9:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne a także możliwość indywidualnej adoracji do godz. 10:50.
  3. Plan wizyty duszpasterskiej na ten tydzień wywieszony jest w gablocie oraz zamieszczony na parafialnej stronie internetowej.
DataDzień tygodniaMiejscowość
8 styczniaponiedziałekZagłówki
9 styczniawtorek
10 styczniaśrodaPawłowa
11 styczniaczwartekKociszew – Droga Łaska i Pawłowa „C”
12 styczniapiątekKociszew
13 styczniasobotaBocianicha od Zabłot do Zakrętu
15 styczniaponiedziałekBocianicha od Kolonii Kociszew do Zelówka
  1. W świątyni został znaleziony kolczyk. Do odbioru w zakrystii.