Ogłoszenia na Trzecią Niedzielę Wielkanocy

  1. Zmartwychwstały Pan Jezus, ukazując się swoim uczniom i przyjaciołom, dawał im dowody, że żyje. W przeznaczonym na dzisiaj fragmencie Ewangelii słyszymy o jednym z takich spotkań, a na kartach Pisma Świętego można znaleźć więcej takich opisów. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragnę zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu.
  2. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.
  3. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty z Zagłówek 250 zł.
  4. W tym tygodniu nie będzie sprawowanych mszy świętych w dni powszednie. Pilne wezwania do chorych proszę kierować do parafii w Zelowie.
    W przypadku nieszczęścia pogrzebu proszę dzwonić pod nr telefonu 505 829 938. Numer telefonu jest zamieszczony na stronie internetowej oraz wywieszony w gablocie.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tadeusza Bladzińskiego. W jego intencji módlmy się: Wieczny odpoczynek …