Ogłoszenia na Czternastą Niedzielę w ciągu roku

  1. Dziś kolejna lipcowa niedziela. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.
  2. W tym tygodniu, z racji urlopu nie będzie sprawowanych mszy św. w dni powszednie. W pilnych sprawach duszpasterskich proszę zwracać się do parafii w Zelowie. Można także dzwonić do ks. proboszcza. Nr telefonu wywieszony w gablocie
  3. W przyszłą niedzielę, 16 lipca, po mszy św. o godz. 9:00 nabożeństwo różańcowe z racji III niedzieli miesiąca