Ogłoszenia na Trzynastą Niedzielę w ciągu roku

  1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje, zwłaszcza naszych dzieci i młodzieży, staną się okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Stwórca. Zechciejmy dla Niego otworzyć nasze serca i umysły. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój i zbawienie. Zadbajmy, aby nasza wiara, nadzieja i miłość ciągle się pogłębiała i umacniała!
  2. Duszpasterstwo Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych i pary myślące o małżeństwie na wakacyjne nauki przedmałżeńskie w formie Wieczorów dla Zakochanych prowadzonych online. Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, od 25 lipca do 22 sierpnia o godz. 19.00. Informacje i zapisy: www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl
  3. Serdeczne podziękowanie rodzicom kandydatów do bierzmowania za skoszenie trawy oraz za posprzątanie i dekorację świątyni a także za przygotowanie poczęstunku na plebanii. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać!
  4. W nadchodzącym tygodniu z racji urlopu nie będą sprawowane msze św. w dni powszednie. W pilnych potrzebach duszpasterskich, takich jak wezwanie do chorego lub pogrzeb proszę zgłaszać się do parafii w Zelowie. Można się również kontaktować ze mną telefonicznie. Nr telefonu wywieszony jest w gablocie oraz umieszczony na internetowej stronie parafii.